Viti i Ri ne Mavrove-Struge, 31 Dhjetor 3 dite, €165

Dita e pare: Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Struge. Vizite ne Struge dhe ne Oher. Akomodimi ne hotel ne Struge. Pasditja e lire per te shfrytezuar facilitet e hotelit. Ne mbremje darke festive sipas programit te hotelit perkates. Programet dhe cmimet per akomodomin ne cdo hotel me poshte.

Dita e dyte: Dite e lire per t’u relaksuar dhe per te shfrytezuar facilitetet e hotelit.

Dita e trete: Pas mengjesit ne hotel, nisja per ne Mavrove ne oren 9:00. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:00. Kthimi ne Tirane. Fundi i sherbimit tone.

Akomodimi ne hotel Mirage 4* – €165
Perfshihet:
– Transporti vajtje ardhje dhe levizjet sipas programit
– Akomodimi ne hotel per 2 nete
– Darke festive ne date 31 Dhjetor qe permban: antipasta te ngrohte dhe te ftohte + sallate, pjata kryesore (Rump Steak Cafe de Paris, pule parmesan, risotto, kerpudha, patate, perime), embelsire, pije pa limit (uje, leng frutash, Fanta, Coca Cola, Schweppes, Birra Skopsko, Z Dad, Vodka, Uzo, Vere – 1 liter)
– Darke festive ne date 1 Janar qe permban: antipasta te ngrohte dhe te ftohte + sallate, pjata kryesore (Biftek me salce kerpudhe, Pule e pjekur, risotto, kerpudha, patate, perime ), embelsire, pije pa limit (uje, leng frutash, Fanta, Coca Cola, Schweppes, Birra Skopsko, Z Dad, Vodka, Uzo, Vere – 1 liter)
– Perdorimi i faciliteteve te hotelit, pishina, sauna, jakuzzi, banjo turke.
Shenim: Menuja me siper eshte e derguar dhe e pergatitur nga hoteli. Agjensia nuk mban pergjegjesi ne rastet e ndonje ndryshimi te saj, pasi eshte pergjegjesi e hotelit.

Akomodimi ne hotel Drim 4* – €165
Perfshihet:
 – Transporti vajtje ardhje dhe transfertat sipas programit
– Akomodimi ne Hotel per 2 nete qendrimi
– Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit (06:00 – 10:00)
– Tapeti i kuq dhe shampanje ne Hotel para darkes Gala.
– Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor (Pije të përfshira pa Limit) dhe 1 Janar (Pije të përfshira pa limit)
– Ne daten 1 Janar (13:00 – 16:00) Dreke me Mjelmat ne plazhin Kamelia (Pije të përfshira pa limit)

Akomodimi ne hotel Izgrev 5* – €169
– Transporti vajtje ardhje dhe vizitat sipas programit
– Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
– Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
– Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor (Pije të përfshira pa Limit) dhe 1 Janar (Pije të papërfshira);
– Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar.

 

Femijet 0 – 1.99 vjec – pa pagese.
Femijet 2 – 11.99 vjec – perfitojne zbritje 30 euro

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial