Voyage Golf & SPA 5* – Belek

Belek

Hoteli Club Voyage Belek është ndërtuar në maj të vitit 2007 dhe është rinovuar në 2009-ën. Ka një sipërfaqe prej 93.500 m2 dhe disponon 587 dhoma në total.

Dhomat janë të pajisura:
– Dush
– Vaskë
– Tharëse flokësh
– Minibar
– Telefon
– TV satelitor
– Kasafortë
– Ajër të kondicionuar
– Ballkon
– Tapet

 

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restoranti Kryesor dhe 8 Restorante a la Carte (Turk, Italian, Kinez, Meksikan, Francez, Grek, Peshku dhe Japonez)
– Loby Bar (24 hours), Bar në pishinë dhe në ambiente të tjera të Kompleksit
– Pishinë e brendshme, 4 Pishina të jashtme, Pishinë për fëmijë me rrëshkitëse dhe Akuapark
– Miniclub dhe Babysitter
– Sauna, Banjo Turke dhe Sallë Fitnesi
– Disko
– Parking
– Bilardo
– Basketboll, Tenis, Ping – Pong, Mini – futboll dhe Mini – golf
– Qëndër shëndetsore
– Parukeri, Lavanteri, Internet Kafe, Sallë konferencash, Amfiteater, Sallë Lojërash, Dyqane, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe.
– Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike të vendit.
– Disa Pije të importit si: Chivas Regal, Ballantines, Jim Beam, Jack Daniel’s, Beffeatar, Absolut, etj.
– Restorant “A la Carte”, 1 herë gjatë qëndrimit në Hotel për secilin prej Restoranteve, përvec restorantit Japonez i cili është me pagesë extra.
– Minibar në dhomë (Cola, Fanta, Birrë, Ujë)
– Akullore (10.00 – 18.00)
– Animacione
– Miniclub
– Tenis
– Volejboll në plazh
– Aerobi
– Lojë me shigjeta
– Mini Futboll
– Mini golf
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë plazhi
– Dyshekë plazhi

 

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 1299 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 1409 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 1499 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 1369 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial