Antique Roman Palace 4*- Alanya

Alanya

Hotel Antique Roman – 4 yje është ndërtuar në vitin 1989 dhe rikonstruktuar në vitin 2004 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 3.217 m² dhe përbëhet nga 2 ndërtesa 5 dhe 6 katëshe. Numri total i dhomave është 110 nga të cilat 109 dhoma standarte dhe 1 dhomë për paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV
– Minibar (me pagesë)
– Ajër i kondicionuar (14 orë në ditë)
– Kasafortë (me pagesë)
– Tapet
– Ballkon
– Dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant Kryesor bufe
– 3 Bar-e
– Pishinë e Hapur, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Rrëshkitëse
– Fitness, Sauna dhe Banjo Turke
– Miniclub dhe Park Lojrash
– Fushë Tenisi, Volejboll në Plazh, Bilardo, Mini Golf dhe Ping Pong
– Dyqane, Shkëmbim Valute, Internet në Lobby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri në 24:00.
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness Center
– Ping Pong
– Volejboll në Plazh
– Lojë me letra
– Mini Golf
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (me pagesë)

Për fëmijët:
– Pishina
– Mini-club (3-12 vjec)
– Park Lojrash

Hoteli eshte i vendosur 122 km larg Aeroportit te Antalyas dhe 2 km larg qytetit të Alanya-s.Hoteli ndodhet 20 m larg plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 519 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 569 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 649 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 569 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial