Avala Resort & Villas 4* – Budva

 

Paketa e Vitit te Ri 2018
Cmimi: 210 €/person
per 2 nete – Dhome standarte, 235€ – Dhome superior
Cmimi: 260 €/person
per 3 nete – Dhome standarte, 300€ – Dhome superior

Paketa perfshin:

 • Akomodim me mengjes (buffet)+ Darke
 • Pije mikpritjeje ne mberritje
 • Darka festive (buffet) ne daten 31.12.2017 tek restorant Avala
 • Mengjes i vone ne daten 01.01.2018
 • Hyrja heret dhe Dalja vone nga hoteli (deri me 6pm) ne baze disponibilitetit
 • Hoteli ofron falas per klientet e saj perdorimin e Saunas,Pishines se brendshme, Fitnes,Xhakuzi & Banjo Turke
 • WI -FI pa pagese ne te gjitha ambientet e hotelit
 • Parkim falas
 • Menu A La Carte ne restorant Avala me 20% zbritje pervec darkes ne daten 31.12.2017
 • Muzike dhe argetim me repertor internacional
 • 20% zbritje ne trajtimet SPAPaketa

Te tjera:

 • Paketa nuk perfshin taksen lokale 1.50 euro per person/ne dite.
Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial