Barcelone 4 dite, 245€

Barcelone, 4 dite, duke filluar nga 245 €/Person 

3 netë dhe 4 ditë qëndrimi
4 Mars        289 euro/person
11 Mars       265 euro/person
18 Mars      259 euro/person
21 Mars      245 euro/person
30 Mars      349 euro/person
6 Prill          259 euro/person
13 Prill        285 euro/person
20 Prill       299 euro/person

Në cmim përfshihet:
– fluturimi direkt vajtje-ardhje nga Shkupi
– akomodimi ne hotele me 3* si Rialto 3*, Glories 3*
– mengjeset për çdo ditë qëndrimi

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me pare, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte.Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Barcelone. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

– Bileta e Hyrjes ne Parkun Guell duke shmangur rradhen – 15€/Person
– Rreth 1 ore mbremje me Flamenco Show – 40€/Person
– Bileta e hyrjes ne Aquariumin e Barcelones duke shmangur rradhen – 25€/Person
– Vizite ne te gjitha atraksionet e Barcelones, planifikuar per 1 deri ne 2  dite – 35€/Person

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial