Bianca Resort & SPA 5* – Kolashin

Cmimet e Bianca Resort: 
Dhoma Standarte – 75 euro per person/per nate
Dhoma Superiore – 88 euro per person/ per nate
Dhoma Executive – 98 euro per person/ per nate

SHENIM: Minimumi i qendrimit ne fundjave eshte 2 nete

Ne cmim perfshihen:
– Mengjesi dhe Darka
– Perdorim i lire i pishines, sauna, banjo Turke dhe fitness.
– Parkim i lire
– Wi – Fi pa pagese

Te tjera:

  • Nuk perfshihet taksa vendase 1.3 € personi/ne dite  dhe 0.5 € per femije/ne dite.
  • Femijet nga 0 – 2.99 vjec  falas / baby cot pa pagese
  • Femijet 3 – 11.99 vjec ne krevat ekstra 20 euro/ per femije/ per nate
  • Krevati ekstra mundesohet vetem ne dhomat Superiore ose Executive.
  • Shtesa per dreken per te rritur 10 euro/vakti, per femijet (3-11.99 vjec) 6 euro/vakti.

 

Informacion per dhomat e Bianca Resort: 

Dhoma Standarte: krevat cift – lejon akomodimin deri 2 persona te rritur + 1 femije 8 vjec (krevat me prinderit)
Dhoma Superior: krevat cift ose 2 krevate teke – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)
Dhoma Executive: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)
Junior Suite: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial