City Hotel 4*

Paketa per 3 nete rezervim minimumi, jo me pak.
Paketa eshte me mengjes  Periudha e vlefshme per Krishtlindjet 23 – 25/12

Paketa per person ne dhome teke:
– 3 nete, 308 euro
– 4 nete, 411 euro

Paketa per person ne dhome dyshe:
– 3 nete, 320 euro
– 4 nete, 427 euro

– Perdorim falas per konsum kafeje dhe 2 shishe uje ne minibar
– Perdorim i lire i Palestres dhe hamam tek zona SPA
– 15% zbritje per trajtimet e bukurise
– Parkim ne afersi te hotelit, pagesa ne vend

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial