Delphin DeLuxe 5* – Alanya

Alanya

Hotel Delphin Deluxe – 5 yje është ndërtuar në vitin 2001 dhe rikonstruktuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqe prej 50.000m2 dhe ndodhet në Bregdet, 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 30 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli disponon 408 Dhoma Standarte. Dhomat janë të standartit deluxe dhe të pajisura me:

  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar (pije të lehta, birrë, çokollata dhe fruta të thata)
  • -Kasafortë
  • -Ajër i kondicionuar
  • -Dush dhe Tharëse Flokësh
  • -Ballkon

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm, 7 Restorante a la carte , Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Akuapark, Plazh, Volejboll në Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzi, Disko, Amfiteatër, Miniclub, Librari, Parukeri, Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, SPA, Qendër Estetike, Parukeri, Shopping Center, Shkëmbim Valute, Makina me qera, Kinema, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Restorant a la carte (1 herë në javë- me rezervim)
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike si dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe , Embëlsira dhe Akullore

Hoteli ofron gjithashtu:
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Water Polo
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Jakuzzi
– Ping Pong
– Volejboll
– Basketboll
– Lojë me letra
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Transport falas ne Alanya, Side, Manavgat

Hoteli është i lokalizuar 90 km larg Aeroportit të Antalyas, 30 km larg qytetit të Alanyas
Hoteli ndodhet në breg të detit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 939 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 999 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 1069 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 999 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial