Domotel Les Lazaristes 5*

Paketa per 2 nete rezervim minimumi, jo me pak.
Paketa eshte me mengjes e darke.

Periudha e vlefshme per Krishtlindje dhe per Vitin e Ri 2016 – 2017

Paketa per person ne dhome dyshe:
– 2 nete, 175 euro
– 3 nete, 230 euro

Paketa per person ne dhome teke:
-2 nete, 219 euro
– 3 nete 299 euro

Pesoni i trete ne dhome 90 euro per te dy nete, 120 euro per 3 net.
Femija e pare nga 2-11.99 vjec – 45 euro per me mengjes e darke.

• Cmimi per darken Gala ne daten 24/12/2016 perfshihet ne cmim ne restorantin e hotelit.
• Cmim indikues per shishe vere – 20 euro/ per shishe.
• Interneti ne dhoma eshte pa pagese
• Darka eshte me 3 kurse
• Parkimi pa pagese
• Parkim ne qender te qytetit pa pagese
• Zona SPA dhe palester pa pagese

 

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial