Dubai 6 dite, 699€

Dubai duke filluar nga  699 €/Person.

19 Shkurt – 725 euro/person
24 Shkurt – 699 euro/person
5 Mars – 699 euro/person
12 Mars – 699 euro/person
19 Mars – 699 euro/person

Ne cmim perfshihet:

– Fluturimi me avion vajtje – ardhje nga Shkupi.
– Akomodimi ne hotel Ramada Chelsea Al Barsha 4* per 5 nete me mengjes

Nese deshironi hotele te tjera, i gjeni te gjitha ketu paraprakisht: www.udheto.al. Ne momentin e rezervimit, mund te shihni disa hotele qe ju pelqejne vete juve per t’i pasur pjese te paketes individuale, ne menyre qe te mbeteni edhe me te kenaqur nga pushimet tuaja.

Ne cmim nuk perfshihet: 
– Viza ne Dubai
– Transferta aeroport – hotel vajtje ardhje.

Eksursionet Opsionale:
– 
Vizitë në Abu Dhabi, Drekë dhe Pije €80
– Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë €60
– Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow €60
– Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa €70
– Dubai Miracle Garden €50
– Tur i Old Bazar €50

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires pervec datave te festave kombetare dhe nderkombetare, festave te fundvitit. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne Dubai. Hotelet ne kete faqe jane vetem 4 prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane. Disa prej hoteleve ofrojne edhe transferte vajtje-ardhje aeroport-hotel- aeroport.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial