Elinotel Apolamare 5*- Hanioti, Halkidiki

Krejt i ri Elinotel Apolamare, i vendosur në Hanioti, në gadishullin Halkidikisë, u hap më 30 prill 2009. Arkitektura barok dhe dizajni Butik janë karakteristikat unike për një hotel “në plazh”. Për ne ato shërbejnë vetëm si dekor, i cili ju siguron ju shërbime të shkëlqyera dhe një eksperiencë të paharrueshme pushimesh.

Elinotel Apolamare ka një kapacitet prej 87 dhomash të gjëra të gjitha të kompletuara me pajisjet më të fundit për të siguruar komfortin e klientëve të saj.

Çdo dhomë është e dekoruar me shije të hollë dhe e pajisur me tarraca ose ballkone. Objektet e tjera perfshijnë banjo, tharëse flokësh, telefon, TV LCD, minibar, ajër i kondicionuar/ngrohje individuale dhe kasaforta elektronike individuale.

Për të garantuar një komfort edhe më të madh shërbimi në dhomë është i disponueshëm nga ora 7:30 deri në 23:00 kundrejt një pagese shtesë.

Koncepti – Half Board – Gjysëm Pensioni – Ofrohen mëngjesi dhe darka

Më Shume Detaje:
Elinotel Apolomare ndodhet në gjirin e Toroneos, në pjesën rezidenciale të Haniotit vetëm 5 minuta ecje nga qëndra e fshatit. Distanca nga aeroporti i Selanikut është 90 kilometra.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 469 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 699 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 799 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 579 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial