Fantasia De Luxe Resort 5* – Kemer

Kemer

Hoteli Fantazia De Luxe – 5 yje ndodhet në zonën e Camyuvase në Kemer është ndërtuar në 1997, rikonstruktuar në 2005 dhe ka një sipërfaqe prej 56.000 m². Ky hotel disponon 350 dhoma në total (258 dhoma standarte, 24 suita familjare, 51 junior suita familjare, 16 de luxe suita dhe 1 suitë presidenciale).

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– Ballkon
– Tharëse flokësh
– Vaskë
– Telefon (me pagesë)
– Minibar
– TV satelitor

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Open bufe në Restorantin e jashtëm dhe Restorantin e brendshëm, 4 Restorante A La Carte (italian, turk, kinez dhe prodhime deti) dhe Bufe për fëmijët
– Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Vitamin bar, Lobi bar dhe Disko
– Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmije, Akuapark me rrëshkitëse dhe Plazh
– Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
– Mini-club, Junior Club, Park lojrash për fëmijë dhe Babysitter
– Mini-golf
– Wi-Fi në vëndet publike pa pagesë
– Librari
– Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor
– Akullore, Çaj, Kafe dhe Ëmbëlsira gjatë ditës.
– 4 Restorante A La Carte (italian, turk, kinez dhe prodhime deti) me rezervim
– Snack bar
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike,si edhe disa pije te importit.
– Wireless
– Animacion
– Mini-club
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Volejboll
– Basketboll
– Cadrat,peshqirët dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

Për fëmijët:
– Park lojrash
– Mini-club (4-12 vjec)
– Pishinë
– Rrëshkitëse

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 720 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 765 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 799 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 749 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial