Firence 4 dite, €269

KUJDES: Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Kontaktoni me agjentet tane per t’ju gjetur oferten me te pershtatshme!

Datat e nisjes:
16 Shkurt – 315 euro/person
23 Shkurt – 325 euro/person
2 Mars – 269 euro/person
9 Mars – 279 euro/person
16 Mars – 295 euro/person
23 Mars – 285 euro/person

Në çmim përfshihet:
– Fluturimi direkt vajtje – ardhje me nga 10 kg cantë dore.
– Akomodimi ne hotele me 3 yje në qendër të qytetit.
– Mëngjeset për çdo ditë qëndrimi.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial