Gelina Village Waterpark 5* Korfuz

Korfuz

Gelina Village eshte nje hotel me 5 yje qe ndodhet ne ishullin e Korfuzit, prane plazheve ranore te detit Jon. Hoteli ofron nje larmi sherbimesh dhe objektesh per argetimin e pushuesve si: pishinat, baret restorantet, dhoma e fitness-it, spa, sauna, Water Park, qender konferencash dhe objekte per argetimin e femijeve. Klientet mund te relaksohen ne dhomat e pajisura me se miri dhe me pamje te shumllojshme.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial