Grand Hotel Palace 5*

Oferta per Krishtlindje 2017

Paketa per 2 net rezervim minimumi, jo me pak net.
Tipi i dhomes : Double Deluxe

Dhoma teke – 229 euro me mengjes dhe darke
Dhoma dyshe – 262 euro me mengjes dhe darke
Dhoma treshe – 315 euro me mengjes dhe darke
– Hyrje pa pagese ne zonen Spa, pishine  e ngrohte, sauna, palester
– Mini bus per transferta ne qender te Selanikut
– Parking jashte free

Femijet nga 0 -2.99 vjec  dhe  Falas
Femijet nga 2 – 11.99 vjec ne krevat ekstra –  17 euro /per femije/per nate

Darka GALA e Krishtlindjeve  eshte e perfshire ne cmim (banket i hapur, pije joalkoolike, vere e shtepise, uje)

————————————————————————————————————————————-

Oferta per Vitin e Ri 2018

Paketa per 2 net rezervim minimumi, jo me pak net.
Tipi i dhomes : Dyshe deluxe

Dhoma teke – 187 euro me mengjes
Dhoma dyshe – 213 euro me mengjes
Dhoma treshe – 303 euro me mengjes
– Hyrje pa pagese ne zonen Spa, pishine  e ngrohte, sauna, palester
– Mini bus per transferta ne qender te Selanikut
– Parking jashte free

Femija e pare nga 0 -1.99 vjec – Falas
Femija i dyte 2 – 11.99 vjec ne krevat ekstra –  67 euro /per femije/per nate

Darka GALA e Krishtlindjeve e detyrueshme – 60 euro per person dhe 30 euro per femijet 3- 11.9 vjec (banket i hapur, pije joalkoolike, vere e shtepise, uje, 1 gote shampanje me ndrrimin e Vitit)

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial