Grand Troyka 3*- Alanya

Alanya

Grand Troyka Hotel – 3 yje është ndërtuar në vitin 2000 dhe rinovuar në vitin 2008. Hoteli shtrihet në një Siperfaqe prej 3.200 m2. Hoteli është i vendosur 150 km larg Aeroportit të Antalyas dhe ndodhet 13 km larg Alanyes. Hoteli disponon 110 Dhoma Standarte.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV,
– Kasafortë (ne recepsion),
– Ajër i kondicionuar,
– Dush,
– Telefon (me pagesë),
– Tharëse flokësh,
– Minibar (me pagesë),
– Ballkon.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant kryesor,
– 3 Bar-e,
– Rrëshkitese,
– Dhoma me TV,
– 2 Pishina të jashtme dhe 2 Pishina per fëmije,
– Këmbim Valute,
– Parkim për Makina,
– Ping Pong,
– Shërbim në Dhome,
– Shërbim Lavanderie,
– Makina me qera, Dyqane, Shërbim Mjekësor, Bilardo, Masazh, Banjo turke, Internet café, Gjimnastikë në uje, Volejboll, Lojë me shigjeta, Jakuzi, Masazh, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “All-Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe në Restorantin Kryesor.
– Pijet alkolike te vendit dhe joalkolike

Për Fëmijë:
– 2 Pishina
– Park lojrash
Hoteli është i vendosur 150 km larg Aeroportit të Antalyas dhe ndodhet 13 km larg Alanyes.
Hoteli ndodhet 90 m larg detit (ne ane te rruges- plazh privat).

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 369 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 419 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 459 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 459 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial