Grand Ring 5* – Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje i ndertuar në vitin 2006 ,ka një sipërfaqje prej 25.000 m². Hoteli disponon 235 dhoma standarte, 3 dhoma no-smokers, 3 dhoma për handikapatët,19 suita familjare, 1 suite mbretërore , 4 dhoma konekt, 3 junior suita dhe 2 dhoma dupleks.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me :
– Ballkon
– Telefon (me pagesë)
– Minibar
– TV
– Ajër të kondicionuar
– Kasafortë
– Tharëse
– Vaskë

Brënda kompleksit të Hotelit:
– Open Bufe në Restorantin Kryesor, 2 restorante A’la Carte (prodhime deti dhe turk)
– Kafe turke, Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar dhe Lobi bar
– Disko
– Dy Pishina për të rritur, Dy pishina për fëmijë, Dy akuapark dhe Plazh
– Fitness, Sauna dhe Banjo Turke
– Park lojrash
– Mini-club
– Kinema
– Jakuzzi
– Parukieri
– Mini-club
– Shopping Center
– Muzikë live
– Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Makina me qera, Basketboll, Volejboll etj.

Më Shume Detaje:Koncepti ” All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe, darkë e vonë, çaj dhe kafe.
– 2 restorante A’la Carte (prodhime deti dhe turk) me rezervim vetëm një herë nga dita e mbërritjes.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike.
– Animacion, shfaqje në darkë, muzikë live, tenis, volejboll në plazh, ping pong, aerobi, disko, kinema.
– Banjo Turke
– Sauna
-Fitness Center
-Mini-club
-Park lojrash për fëmijë
– Wireless Internet
– Çadra, dyshek, shezlong.

Për fëmijët:
– Pishinë
– Mini-club (4-12 vjec).
– Park lojrash për fëmijë.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 579 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 629 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 669 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 639 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial