Pushime ne Greqi


Lexoni disa nga hotelet në listën më poshtë, per hotelet te cilat nuk gjenden ne listat me poshte, na kontaktoni ne email apo facebook qe te merrni ofertat tona ose klikoni ne www.rezervohotele.al

Transporti per ne Korfuz ofrohet cdo te Marte dhe te Premte €55 personi vajtje – ardhje.

Transporti per ne Halkidiki ofrohet cdo te Diele €55 personi vajtje – ardhje.

Per OFERTEN E DITES klikoni KETU!

Oferta Momentale

#Korfuz
nisja me 30 Gusht per 8 dite

 • Alkionis 3* – all inclusive – €365 personi
 • Hotel Nautilus Barbati 4* – all inclusive – €366 personi

Transporti ofrohet shtese per €55 personi vajtje – ardhje.

#Halkidiki
nisja me 28 Gusht per 8 dite

 • Glavas Inn 3* – all inclusive – €369 personi
 • Pashos Hotel 3* – all inclusive – €377 personi
 • Hanioti Grand Victoria 3* – all inclusive – €397 personi
 • Ioli Village 3* – all inclusive – €409 personi

Transporti ofrohet shtese per €55 personi vajtje – ardhje.

#Santorini
nisja me 29 Gusht per 8 dite

 • Hotel Marianna – me mengjes – €210 personi
 • Monolithos Hotel 3* – me mengjes – €245 personi
 • Kalma 2* – me mengjes – €249 personi

Transporti nuk perfshihet ne cmim.

#Lefkada
nisja me 29 Gusht per 8 dite

 • Lydia’s Beach 2* – me mengjes – €230 personi
 • Vliho Bay Hotel 3* – me mengjes – €267 personi
 • Inn Hotel 3* – me mengjes – €345 personi

Transporti nuk perfshihet ne cmim.

#Zakynthos
nisja me 29 Gusht per 8 dite

 • Hotel Savvas 2* – me mengjes – €143 personi
 • Karmiris Studios 2* – me mengjes – €216 personi
 • Yria Hotel 2* – me mengjes – €292 personi

Transporti nuk perfshihet ne cmim.

Kontakt
 • Kalemi.Travel
 • +35544319999 | +355695884999
 • turizem@kalemitravel.com
Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial