Hedef Resort & SPA 5* – Alanya, 8 Ditë, nisja 23 Korrik, €590

Hedef Resort & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Alanya – Antalya, 8 Ditë €590.
Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri 15 Korrik.
Çmimi €590 për person për 7 netë për Nisje 23 Korrik.
Fluturimi Vajtje Ardhje i përfshirë.

Alanya

Hotel Hedef Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2006 Hoteli ka nje sipërfaqje 21.000 m² dhe përbëhet nga 2 ndërtesa 5-katëshe dhe 7-katëshe Hoteli ka një numër total dhomash 534 prej të cilave 420 dhoma standarte, 100 dhoma ndërlidhëse, 8 suita, 2 dhoma mbretërore dhe 4 dhoma për paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me :
– TV satelitor
– Minibar (pijet jo alkoolike në mbërritje)
– Kasafortë (me depozitë)
– Ajër i kondicionuar
– Tapet
– Dush
– Ballkon
– Amfiteater (500 vëndsh)
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 2 herë në javë

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restoranti Kryesor, Restorant A La Carte Turk dhe peshk
– 6 Bar-e
– Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Akuapark
– Plazh
– Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
– Disko
– Bowling
– Bilardo
– Miniclub
– Sporte te Ndryshme Uji
– Park Lojrash
– Qëndër Estetike, Baby Sitter, Mini Futboll, Fushë Volejboll-i dhe Basketbolli, Fushë Tenisi, Parukeri, Muzikë Live, Dyqane, Internet Kafe, Shkëmbim Valute, Makina me Qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin kryesor.
– Restorante A La Carte. (Rezervim në avance, vetëm 1 herë falas)
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike
– Akullore nga ora 12
– 16 në Snack Bar
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Ping Pong
– Volejboll në Plazh
– Basketboll
– Lojë me letra
– Ping Pong
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (me depozitë)
Për fëmijët:
– Pishinë
– Mini-club (4-12 vjec),
– Park lojrash
– Mini Disko
Hoteli ndodhet 100 km larg nga aeroporti, 12 km larg nga qendra e Alanya-s Hoteli ndodhet 50 m larg plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 589 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 669 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 719 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 659 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial