Hotel Alpina 4* – Mavrove

Festat e  7 – 8 Mars
Dhoma Standart – 25 euro/person nata me mengjes + darke
————————————————————————————————————————————-

Dhoma Standart – 45 euro/person nata me mengjes + darke
Dhoma Panoramike  –  45 euro/person nata me mengjes + darke
Dhoma Superior me Jakuzzi Dush 50 euro/person nata me mengjes + darke
Dhoma Sky Deluxe – 50 euro/person nata me mengjes + darke

Personi i trete i rritur ne dhome – 50%
– Femijet 0 – 6.99 vjec pa pagese ne dhome me prinderit.
– Femijet 7 – 11.99 vjec 50% ulje ne dhome me prinderit.
– Shtesa per person tek – 70% me mengjes dhe darke.
– Perdorimi Sauna per 30 minuta – 10 euro / per person

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial