Hotel Bistra 4* – Mavrove

Cmimet e hotel Bistra: 

55 euro / personi me mengjes dhe darke

 

– Cmimet per femijet: 
Femijet deri ne 7 vjec jane falas
Femijet 8-11 vjec – 50% ulje
Femijet mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.

Ne cmim perfshihet perdorimi i Sauna, Jakuzzi, Pishine, Palester qe ndodhen ne hotel Bistra.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial