Hotel Cile 3* – Kolashin

 

Cmimi:
65 euro/person
per 2 nete me mengjes e darke

 

Femijet:
– 0 – 2 vjec ne krevat me prinderit, falas.
– 2 – 12 vjec ne krevat me prinderit, 50 % zbritje.
– 2 – 12 vjec me krevat ekstra, 30 % zbritje.

* minimumi i qendrimit per festa dhe fundjava eshte 2 nete
* ne cmim nuk perfshihet taksa e qendrimit 1.3 euro/person/nata

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial