Hotel Dukagjini 5* – Pejë

35 euro/person/nata me mengjes ne dhome dyshe standarte
60 euro/person/nata me mengjes ne dhome dyshe deluxe

Femijet 0-6 vjec jane falas. 6-12 vjec nese ndajne dhomen me prinderit paguajne gjysem cmimi.

Rreth hotelit:

Te gjitha 67 dhomat dhe suitat jane fjala e fundit ne stil, lluks dhe teknologji me pamje mahnitese te qytetit te Pejes dhe Lumit te Bardhe. 
Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV kabllor me pamje nga qyteti ose ne drejtim te malesive perreth nepermjet ballkoneve qe disa prej tyre kane. Pas nje dite te gjate, rehatia qe dhomat dhe suitat plot hapesire ofrojne  eshte pikerisht ajo qe ju nevojitet per tu qetesuar.

Zbavitje

 • TV Plazma
 • 160 Kanale Satelitore
 • Kanale Kabllore

Karakteristika te Krevatit

 • Jasteke Filtri
 • Jasteke te Vegjel
 • Krevate te Rehatshem
 • Carcafe me Matrial Cilesore
 • Rehatuese Dysheku
 • Materiale Cilesore
 • Krevat i Levizshem
 • Krevat per Femije (Sipas Kerkeses)

Banjo

 • Tharese Flokesh
 • Produkte Banjoje Lluksi
 • Dush Opsional
 • Banjo te Bollshme
 • Pershqire te Vegjel dhe Fytyre te Personalizuar
 • Pershqire Dushi te Personalizuar
 • Rrobedeshan dhe Shapka

Materiale Kancelarike/Telefoni

 • Data Port
 • Linje Telefonike ISDN
 • Telefonata Nderkombetare Direkte
 • Linje Direkte Telefoni
 • Telefon ne Dhome
 • Tavoline Pune
Ne Dhome

 • Shishe Uji
 • Shporte Frutash
 • Aparat Kafeje (Sipas Kerkeses)
 • Mini Bar

Karakteristika te Dhomes

 • Dhome per VIP
 • Dhoma me Pamje nga Lumi apo Malesite Perreth
 • Dhome me Pamje nga Qyteti
 • Dritare qe Hapen
 • Dhoma per Persona me Aftesi te Kufizuara
 • Dhoma Jo Duhanpirese
 • Suita

Pajisje ne Dhome & Sherbime

 • Sherbim Pastrimi
 • Kasaforte Elektonike ne Dhome
 • Sherbim Zgjimi ne Mengjes
 • Dollap dhe Vend per Valixhe
 • Dhoma me Ajer te Kondicionuar
 • Detektor Zjarri ne Dhome
 • Cadra
 • Shoqerim ne Dhome Gjate Rregjistrimit

Sherbim Interneti

 • Sherbim Interneti Wi-Fi ne te Gjitha Dhomat (Falas)
Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial