Hotel Enigma 3* – Zhabjak

I vendosur ne Parkun Kombetar te Durmitorit ne Mal te Zi, 1/2 km larg nga qendra e Zhabjakut, hotel Enigma ofron Tv Satelitor, internet WiFi dhe parkim falas.

Restoranti ofron kuzhine tradicionale te Malit te Zi dhe nderkombetare.

Ne dimer eshte shume ideal per pushime bore dhe per te bere ski, duke qene se zona ofron nje nga pistat me te medha ne Ballkan, gjithashtu dhe ne vere eshte nje zgjedhje shume e mire per te qene larg zhurmave te qytetit, prane ajrit te paster dhe per te bere rafting apo not ne nje nga 14 liqenet e zones, te cilet ne dimer kthehen ne nje atraksion per turistet pasi ngrijne totalisht.

Cmimet e Hotel Enigma – Zhabjak 

Periudha 6 Janar – 31 Janar

26 euro/person me mengjes ne dhome standarte 2she
34 euro/person me mengjes ne dhome standarte 3she
39 euro/person me mengjes ne dhome standarte 4she

Periudha 31 Janar – 31 Mars

21 euro/person me mengjes ne dhome standarte 2she
29 euro/person me mengjes ne dhome standarte 3she
36 euro/person me mengjes ne dhome standarte 4she

Cmimet per femijet:

0-3 vjec, falas
3-6 vjec, paguajne 50% te cmimit
6-12, paguajne 70% te cmimit

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial