Sheraton 4* – Kolashin

OFERTA PER SHEN VALENTIN
Cmimi 199 €/cift – per 2 nete

 

Paketa perfshin: 

 • Akomodimi per 2 nete qendrimi ne dhomen premium double me dhuraten e mirepritjes.
 • Mengjesi & darka romantike per te dy ne restorantin ” Blanche” me muzike live
 • Falas perdorimi I Saunas,Hamam,Jakuzi,qendres Fitnes, Parkimi dhe ofrohet WIFI pergjate gjithe resortit.
 • Transferte me autobus falas nga hoteli tek qendra e skive dhe mbrapa.

  Cmimi 104 €/person- per 2 nete

Shenim: Minimumi i qendrimit gjate fundjaves 2 nete!

Paketa perfshin: 

 • Akomodimi per 2 nete qendrimi.
 • Mengjesi & Darka
 • Falas perdorimi I Saunas,Hamam,Jakuzi,qendres Fitnes, Parkimi dhe ofrohet WIFI pergjate gjithe resortit.

Te tjera:

 • Nuk perfshihet taksa vendase 1.3 € personi/ne dite  dhe 0.5 € per femije/ne dite.
 • Femijet nga 0-2.99 vjec  falas
 • Femijet nga 3 vjec -11.99 vjec paguajne 19€ per femije/ne nate  (akomoduar ne krevat shtese).

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial