Hotel Sheraton 5* – Dubrovnik

Cmimet per sezonin e Dimrit deri ne 28.12.2016

52 Euro per person/ne dite per qendrim ne dhome dyshe me mengjes dhe me darke

82 Eur per akomodim ne dhome teke me mengjes dhe me darke

————————————————————————————————————————————-

Cmimet per periudhen 28/12/2016 – 03/01/2017

Per dy nete qendrim :
170 Euro per person per qendrim ne dhome dyshe me mengjes dhe me darke
238 Euro per akomodim ne dhome teke me mengjes dhe me darke

Per tre nete qendrim :
190 Euro per person per qendrim ne dhome dyshe me mengjes dhe me darke
266 Euro per akomodim ne dhome teke me mengjes dhe me darke

Cmimi per te rriturin e trete ne dhome standarte -10%.

Ne cmim perfshihet:

  • dhome standarte me ballkon, vaske dhe dush c
  • mengjesi buffet
  • pishine e brendshme
  • palester
  • sauna dhe hamam
  • internet wireless
  • parkim pa pagese
  • 15% ulje ne sherbimet spa per klientet e hotelit

Ne cmim nuk perfshuihet :

–  Darka Gala e Viti te Ri me muzike Live – 90 euro per person
–  Taksat e qytetit 0.80 euro per person/ne dite, femijet 12 – 18 vjec 0.40 euro per person/ne dite

Femijet :

  • 0 – 2.99 vjec pa pagese
  • 50% ulje per femijet 4 – 11.99 vjec
Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial