Hotel Sport 3* – Mavrove

Cmimet e Hotel Sport – Mavrove

  • Dhoma standart 40 €/Person nata me mengjes dhe me darke

 

– Cmimet per femijet: 
Femijet deri ne 7 vjec jane falas
Femijet 7-12 vjec – 40% ulje
Femijet mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.
I rriturri i trete ne dhome standarte ka 50% zbritje
Shtesa per vakte ekstra – 9 euro per person/per vakt

Ne cmim perfshihet perdorimi i Sauna, Jakuzzi, Pishine, Palester qe ndodhen ne hotel Bistra.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial