Iris 3* – Siviri Halkidiki

Iris Hotel me tre yje është i vendosur në Siviri, të Halkidikisë, në gadishullin e bukur të Kassandrës, 85 km nga qyteti i Selanikutdhe 500 metra larg plazhit. E ndërtuar mbi një sipërfaqe të gjelbër 18.000 km2, ajo përbëhet nga 5 ndërtesa me 76 dhoma.

Kopshti i bukur, ambienti i qetë dhe mikpritja e bëjnë unik dhe e konsiston si një vend ideal për pushim dhe relaksim. Këto karakteristika kanë krijuar Hotel Iris si një destinacion ideal për familje, çifte dhe njerëz që dëshirojnë të pushojnë dhe të gëzojnë cilësinë e parë të shërbimeve në një nga destinacionet më të bukura në Greqi.

Hoteli përbëhet nga 76 dhoma te bollshme moderne, ndërtuar në mënyrë amfiteatrike.

Të gjitha dhomat kanë një ballkon ose tarracë, pamje në kopsht ose në pishinë dhe janë të pajisura plotësisht me telefona, televizor satelitor, ajër të kondicionuar, tharëse flokësh, frigoriferë dhe kasaforta.

Hoteli gjithashtu ofron :

– bar, pool bar, restorant

– pishinë për të rritur dhe pishinë për fëmijë

– fushë futbolli

– fushë tenisi

– free wireless internet

– shezlonge falas në pishinë

Koncepti – All Inclusive – Mëngjes, drekë dhe darkë në restorant.

Pije freskuese dhe pije alkolike vendase. Ne gjithashtu ofrojmë sanduiçe, dhe ndërmjet 16:30 dhe 17:30 biskota dhe ëmbëlsira me kafenë apo çajin. Ju mund të gëzoni këtë paketë nga ora 11:00 deri në ora 23:00.

Më Shume Detaje:

Distancat:- 500 m larg detit
– 85 km nga Selaniku
– 70 km nga aeroporti

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 269 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 339 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 359 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 339 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial