Lavina Hotel 4*

Cmimet per periudhen 07/01/2017 – 18/02/2017

Dhome standarte – 75 euro per person/ per nate me mengjes dhe me darke
Junior Suite – 80 euro per person/per nate me mengjes dhe me darke

Cmimet per periudhen 18/02/2017 – 04/03/2017

Dhome standarte – 65 euro per person/ per nate me mengjes dhe me darke
Junior Suite – 70 euro per person/per nate me mengjes dhe me darke

Femijet nen 5 vjec jane pa pagese ne dhome me priderit.
Femijet 5 – 11.99 vjec kane 50% zbritje ne dhome me prinderit.
Personi i trete i rritur ne dhome ka zbritje 30%.

Ne cmim perfshihet:

  • Perdorimi i qendres SPA, pishine, sauna, banjo turke(120 minuta ne dite), palester (60 minuta ne dite)
  • Kendi i lojrave per femijet funksionon 10:00 – 11:00
Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial