Limak Atlantis 5* – Belek

Belek

Hoteli me 5 yje Limak Atlantis është ndërtuar në vitin 2002 dhe rikonstruktuar në 2010-ën. Kompleksi ka një sipërfaqe prej 54.000 m2 dhe është i përbërë nga 178 Dhoma Standarte, 7 Jakuzzi Suita, 100 Dhoma Familjare, 10 Dhoma Duplex dhe 78 Dhoma Extra – Standart.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– Tv 32 kanale
– Minibar
– Kasafortë
– Telefon
– Tharëse flokësh
– Vaskë/dush
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restoranti kryesor, 6 Restorante a la carte (Turk, Indian dhe Sushi – Free, Italian, Meksikan dhe Peshku – me pagesë extra)
– 6 Bare
– 5 Pishina të jashtme, Pishinë e brendshme me ujë të ngrohtë, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark me 4 rrëshkitëse
– Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
– Internet kafe
– Wireless në Recepsion
– Shopping Center
– SPA Center
– Dhoma masazhi, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
– Disko
– 4 Fusha Tenisi
– Bowling
– Parukeri
– Sallë Konferencash
– Shërbim mjekësor
– Futboll
– Volejboll
– Bilardo
– Lavanteri
– Amfiteatër
– Kinema

Më Shume Detaje:Koncepti (Ultra All Inclusive) përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe.
– Pijet e vendit dhe të importit alkoolike dhe jo alkoolike (pervec luxe-class drinks)
– Restorant a la carte (1 herë gjatë qëndrimit për secilin restorant – me rezervim)
– Shërbim në dhomë (02.00 – 04.30)
– Mini buffet për fëmijë (vetëm darka)
– Akullore
– Animacione
– Disko (pijet me pagesë)
– Muzikë Live
– Miniklub për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Basketboll
– Tenis
– Aerobi
– Sauna
– Banjo Turke
– Akuapark
– Fitness Center
– Internet ne Loby Bar
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Hoteli ndodhet 35 km larg nga aeroporti i Antalya-s dhe 4 km nga qyteti më i afërt, Belek-u. Hoteli ndodhet në breg të detit.

 

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 949 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 1059 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 1099 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 949 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial