Mavrove, 3 dite, 99€ (fjetje ne Mavrove)

Datat e tjera te nisjeve:
  2, 9, 10, 14, 16 Shkurt

Udhetim ne Mavrove me transport te organizuar
Nisja nga Tirana ora 7:00, kthimi nga Mavrova ora 15:00

Nisja te Premten , ora 07.00 per 2 nete:
– Hotel Makpetrol 3*, 99€/Person me mengjes e darke
– Hotel Bistra 4*, 139€/Person me mengjes
– Hotel Radika 5*, 129 €/Person me mengjes

Femijet paguajne transportin 30 Euro + cmimet ne akomodimin ne hotel. Kliko ketu: Hotelet ne Mavrove

Per programin 2 ditor ne Mavrove 39€ klikoni KETU!
Per cmimet e hoteleve pa transport klikoni ketu: Hotelet ne Mavrove

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat :)

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial