Maya Melissa Garden 4* – Belek

Belek

Hoteli – 4 yje, është ndërtuar në vitin 2008 në një Zonë plot me pisha në Qytetin e Belek-ut, shtrihet në një Sipërfaqe prej 20.000 m2 dhe gjendet shumë pranë Zonave Historike e Kulturore të këtij Qyteti. Hoteli ndodhet 25 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 4 km nga Qendra e Belekut dhe vetëm 1.400 m larg Plazhit. Hoteli disponon 210 Dhoma.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– TV me satelit
– Minibar (me pagesë)
– Kasafortë (me pagesë)
– Telefon
– Lidhje Interneti
– Tharëse flokësh
– Dush/Vaskë
– Ballkon/Terracë

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restoranti i brendshëm dhe i jashtëm bufe dhe Restorant A La Carte
– Bare në ambiente të ndryshme të Hotelit
– Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Aquapark me rrëshkitëse
– Kënd Lojrash për fëmijë, Babysitter dhe Miniclub
– SPA Center, Dhoma masazhi, Banjo Turke, Sauna, Jakuzzi dhe Sallë Fitnesi
– Internet kafe, Dyqane Suveniresh, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Disko, Night Club, Futboll, Volejboll në plazh, Ping Pong, Tenis, Bilardo, Aerobi, Kurse Golfi, Lavanteri, Parking, Shërbim Exchange, Animacione, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “All Inclusive “ përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe.
– Pijet e vendit dhe të importit alkoolike(te cilesuara) dhe jo alkoolike.
– Restorant A La Carte (1 herë gjatë qëndrimit – me rezervim)
– Animacione
– Disko (pijet me pagesë)
– Miniclub për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Basketboll
– Tenis
– Aerobi
– Aquapark
– Amfiteatër
– Plazh privat
– Cadrat, dyshekë dhe shezlongë në pishinë
– Cadrat dhe shezlongë në plazh (me pagesë)
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit (me pagesë)

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 483 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 505 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 540 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 485 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial