Destinacione te vecanta

PUSHIME NE DESTINACIONE TE VECANTA!

Kalemi Travel, me eksperience disa vjecare ne destinacionet e largeta (fotot nga klientet tane ne cdo skaj te botes), ju ofron pushime  te paharrueshme. Cmimet ne keto destinacione fillojne nga 1100 euro/person sipas destinacionit.  Destinacionet qe ne sugjerojme:

PUNTA CANA – Republika Domenikane 

Ju ofrojme paketa All Inclusive sipas kerkeses tuaj ne resorte 5 yje.

TAJLANDE

Tajlanda eshte nje destinacion i sugjeruar per ciftet te cilet kerkojne aventure (si xhiro me elefante ne xhungel, eksperience live me tigra, zhytje etj) dhe relax ne plazhet perrallore. Paketat me te sugjeruara jane kombinime si Bangkok + Phuket ose Singapor + Phuket ose vetem Phuket ose cdo kombinim qe ju mund te deshironi apo sugjeroni. Phuketi eshte i njohur per plazhet perrallore si Phi Phi Island, Maya Bay (ku eshte xhiruar filmi “The Beach” me Leonardo di Caprio)

INDONEZI

Ishulli me i sugjeruar ne Indonezi eshte Bali, me resorte luksoze ne mes te gjelberimit qe nuk do i gjeni ne asnje vend tjeter te botes, ju ofrojne nje relax total me partnerin tuaj. Paketat me te sugjeruara jane kombinime si Singapor + Bali ose Kuala Lumpur + Bali ose vetem Bali ose cdo kombinim qe ju mund te deshironi apo sugjeroni. Per ciftet me aventuriere ofrojme edhe paketa Bali + ishuj te tjere Indoneziane te famshem per plazhet me te bukur ne bote. Paketa me e shitur dhe e sugjeruar eshte Singapor + Bali + Maldive

MALDIVE

Ju ofrojme paketa All Inclusive ne resortet fantastike ne Maldive. Paketat me te sugjeruara jane kombinimet Dubai + Maldive ose Dubai + Bali + Maldive ose vetem Maldive ose cdo kombinim qe ju mund te deshironi apo sugjeroni.

KUBA

Ju ofrojme paketa All Inclusive ne plazhet e mrekullueshme te Varaderos.

ZANZIBAR

Ju ofrojme paketa All Inclusive ne plazhet e mrekullueshme te Zanzibar

JAMAICA 

Destinacion i vacante per muaj mjalti. Kalemi Travel garanton cmimet me te lira per kete destinacion.

MAROK 

Per ciftet aventuriere dhe eksplorues, sugjerojme nje pakete 10 ditore ne Marok ku viztioni qytetet kryesore Casablanca, Marrakech, Fes, Rabat, ku do keni mundesi edhe te flini ne shkretetiren e Saharase.

SINGAPOR, BRAZIL, HONG KONG etj

MAURITIUS, SEICHELES, BARBADOS, ARUBA etj.

Per cdo destinacion tjeter qe nuk eshte ne kete liste apo cdo sugjerim, na kontakoni.

Ne menyre qe te merrni nje pergjigje sa me te shpejte dhe te sakte per kerkesen tuaj, ju lutem na dergoni keto specifika:

1) Destinacionin e preferuar (nese keni)
2) Datat e udhetimit dhe numrin e neteve te qendrimit
3) Numrin e personave dhe moshen e femijeve (nese ka)
4) Standartet qe preferoni dhe vaktet e perfshira (mengjes, mengjes e darke apo all inclusive)

Menyrat e kontaktit:
– Mesazh ne faqen tone ne Facebook
– Email ne turizem@kalemitravel.com
– Prane agjensise tone, Sheshi Willson, rrethqarkullimi i Tiranes se Re
– Tel: 044319999, 0695884999
SHENIM: Ju lutemi, na kontaktoni ne nje prej adresave tona, ose ne Facebook ose ne email. Jo te njejten kerkese ne te dyja: edhe email edhe Facebook. Ju faleminderit per mirkuptimin!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial