Murite Club Hotel 4* – Bansko, Bullgari

Per Cmimet e Murite Club Hotel 4*  ose per hotele te tjera ne Bansko ju lutem na kontaktoni ne e-mail: turizem@kalemitravel.com ose me mesazh ne Facebook. 

Pershkrimi i hotelit: 

Hoteli eshte i vendosur ne luginen e Razlog, ne malet Pirin te Bullgarise. Qyteti i cili ndodhet 7 km larg, ka pisten me te madhe te skive ne Europe. Hoteli ka ne total 199 dhoma, ambjente SPA-je luksoze, lobby bar, piano bar, lounge, restorant me specialitete nderkombetare, i cili sherben edhe kushine tradicionale te zones si edhe nje hapsire nga ku mund te hidhen fishekzjarre ne rast festash. Femijet dhe biznesmenet jane te mirepritur ne kete resort, i cili ofron lehtesira per te ndihmuar dhe zbavitur cdo lloj klienti. Salloni i bukurise ofron gjithashtu nje sere sherbimesh te SPA-se, bukurie dhe trajtime masazhesh. Programe zbavitje si per te rritur dhe per femije.

 • Lehtesirat e hotelit:
 • 24 ore recepsion
 • Kasaforte
 • Ashensor
 • Vale telefoni ne te gjithe hotelin
 • Internet ne dhome me fishe
 • Sherbim ne dhome
 • Vend per te lene bicikletat
 • Tarrace nen diell
 • Wi-fi (Internet wireless)
 • Nuk lejohen kafshe te medha (mbi 5 kg)
 • Nuk lejohen kafshe te vogla (poshte  5 kg)
Lehtesirat e dhomes
 • Tualet
 • Dush
 • Vaske
 • Tharese flokesh
 • Televizor
 • Wi-fi
 • Internet access
 • Guzhine
 • Frigorifer
 • Sobe
 • Makineri caji dhe kafeje
 • Lavatrice
 • Krevat dopjo
 • Krevat dopjo permasa te medha
 • Tapet
 • Ngrohje qendrore
 • Kasaforte
 • Dhome ndenjeje
 • Ballkon
 • Dhoma joduhanpirese
Info te hotelit
 • Viti i ndertimit: 2008
 • 5 katesh (ndertesa kryesore)
 • Numri i dhomave: 199
 • Kategoria: 4 yje
Cfare ka perreth:
 • Qendra e qytetit: 7000 m
 • Stacioni i autobusit me i afert / Stacioni i Metrose: 57000 m
 • Fushe golfi: 500 m
 • Stacion autobusi/treni: 7000 m 
Vendndodhja
Vetem 10 minuta me makine, nga qendra e madhe e skive e Bansko-s. Murite Club Hotel ofron mundesira shume te mira per familjaret, pushime sportive, ose fundjava te kendshme me miqte pergjate gjithe vitit, jo vetem ne dimer.
Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial