Ozkaymak Alaaddin 5*- Alanya

Alanya

Hoteli me 4 yje ndodhet afër plazhit dhe ka 239 dhoma në total nga të cilat 220 janë dhoma standarte dhe 19 jane dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura:
– Ajër të Kondicionuar
– TV
– Telefon
– Minibar
– Kasafortë
– Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
– Ballkon ose Tarracë

Brenda Kompleksit të Hotelit:
– Restorant,
– Disa Bare,
– Disco,
– Pishinë të brendshme,
– Pishinë të jashtme,
– Pishinë për Fëmijë,
– Kënd lojërash,
– Dhomë Koferencash,
– Shërbim lavanderie/mjekësor,
– Dhomë Lojërash,
– Parukeri dhe Dyqane të ndryshme.

Aktivitete si: Animacione, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Sporte Ujore, Tenis, Ping Pong, Vollejboll, Basketboll, Bilardo, Aerobi, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “ All Inclusive “ përfshin :
– Mëngjesi, dreka dhe darka
– Pijet freskuese dhe disa pije alkoolike
– Mini buffet për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Sportet e ujit(me pagesë)
– Tenis (për lojë me kohë të shkurtër)
– Sauna
– Banjo Turke

Hoteli ndodhet afer qendres se qytetit te Alanyas,90 km larg aeroportit dhe 105 km larg Antalyas.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 649 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 649 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 669 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 649 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial