Paris 4 dite, 225€

KUJDES: Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Kontaktoni me agjentet tane per t’ju gjetur oferten me te pershtatshme!

Nisje nga Shkupi

Datat e nisjes:
10 Shkurt     359 euro/person
17 Shkurt      289 euro/person
24 Shkurt
     259 euro/person
3 Mars           299 euro/person
10 Mars         229 euro/person
17 Mars          225 euro/person
30 Mars         325 euro/person

Në çmim përfshihet:
– fluturimi direkt vajtje – ardhje nga Shkupi
– akomodimi në hotele me 3* në qendër të qytetit
– mëngjeset për të gjitha ditët

Ne cmim nuk perfshihet:
– guida
– transferta aeroport – hotel – aeroport
– taksa e qytetit 2-3 euro/person dita
– siguracioni i shendetit ne udhetim

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires pervec datave te festave kombetare dhe nderkombetare, festave te fundvitit dhe sezonit veror. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne Paris. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

  1. Mbremje romatike ne anije 60 minuta ne Sene, nga ku mund te shijoni dritat e Parisit – 20€/Person
  2. Bileta e Hyrjes ne Disneyland ne te dyja parqet – 53€/Person
  3. Vizite ne te gjitha atraksionet e Parisit vizite e planifikuar nga 1-2 dite – 38€/Person

 

 

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial