Portes Beach 4*- Potidea, Halkidiki

Resorti Portes Beach me 4 yje, është i ndërtuar pranë plazhit në një kopësht me gjelbërim dhe pisha që mbërrijnë pranë detit dhe fton klientët që të relaksohen në ujërat e pastra të detit dhe të kalojnë orë të panumërta duke shijuar diellin dhe rërën e plazhit.
Resorti ndodhet në Nea Potidia, në hyrje të gadishullit të Halkidikisë dhe ndodhet shumë pranë rajonit Natura, me 6500 akra me zogj ujorë dhe me mundësi shumë të mira për ekskursione, qëndron 65 km larg qytetit të Selanikut.

Kapaciteti i tij është 185 dhoma me pamje nga deti ose nga kopshti të gjitha të pajisura me komoditetet moderne.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me:

– Ajër të kondicionuar;

Frigorifer;

– Telefon;

– Ngrohje qëndrore;

– Tharëse flokësh;

– Kasafortë;

– Ballkon ose verandë me një pamje spektakolare mbi kopshtin;

– Krevat për fëmijët nqs klientët e dëshirojnë;

Gjithashtu Hoteli ofron:

– Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash përditë;

– Shërbime zyre (fotokopje, fax);

– Sistem zgjimi;

– Tavern a la carte;

– Kafe

– Bare Brenda dhe jashtë hotelit;

– Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;

– Argjendari;

– Nuk lejohen kafshët;

Koncepti – Half Board – Gjysëm Pensioni – Mëngjesi dhe Darkën të përfshira.

Më Shume Detaje:
Distancat:- në plazh
– Aeroporti Makedonia – Selanik: 54 km
– Stacioni hekurudhor / Port – Selanik: 65 km
– N. Moudania: 4 km
– N. Potidea (Fshati dhe plazh): 2 km
– Stop autobus: 0 m (pëpara hotelit)

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 299 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 429 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 539 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 429 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial