Prage 4 dite, 289€

Prage duke filluar nga 289 €/Person.

14 Shkurt – 325 euro/person
21 Shkurt – 325 euro/person
1 Mars – 299 euro/person
5 Mars – 299 euro/person
12 Mars – 290 euro/person
21 Mars – 305 euro/person
26 Mars – 289 euro/person

Ne cmim perfshihet:
– Fluturimi vajtje-ardhje me nisje nga Tirana
– Akomodimi ne hotele me 3* në qendër të qyteti si psh. Saint George 3* , Billy Lev 3*, City Inn 3* etj
– Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.

Nese deshironi hotele te tjera, i gjeni te gjitha ketu paraprakisht: www.udheto.al. Ne momentin e rezervimit, mund te shihni disa hotele qe ju pelqejne vete juve per t’i pasur pjese te paketes individuale, ne menyre qe te mbeteni edhe me te kenaqur nga pushimet tuaja.

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, edhe nese rezervoni 4 jave para, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kane periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

  1. Darke ne nje nga restorantet me te vecanta ne qytet qe daton qe ne ne kohen e mesjetes, ushqim 5 mundesi zgjedhjesh dhe pije pa limit – 35 €/Person
  2. Vizite ne te gjitha pikat kryesore te Prages planifikuar per 1 ose 2 dite, me guide dhe autobus – 30 €/Person
  3. Bilete per hyrje ne “Ora Astronomike” 600 vjecare, mundesi me kete bilete per te anashkaluar rradhen atje dhe per te shijuar nje pamje te bukur – 15 euro
  4. Rreth 3 ore darke ne anije me muzike live – 35 €/Person

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial