Premier Luxury Mountain Resort 5*, Bansko, Bullgari

Per Cmimet e Premier Luxury Mountain Resort 5*  ose per hotele te tjera ne Bansko ju lutem na kontaktoni ne e-mail: turizem@kalemitravel.com ose me mesazh ne Facebook. 

Pershkrimi i hotelit:

I vendosur ne nje nga pjeset me te mira te Bullgarise te mirenjohura per ski, Premier Luxury Resort eshte nje hotl elegant, luksoz dhe ka avantazhin e madh te shijoni nje pamje magjepsese te malit Pirin. Disajni kontemporan perfshin gjithashtu edhe nje SPA po ashtu eshte nje shuttle bus qe i sherben klienteve te saj deri tek teleferiku dhe anasjelltas. Qyteti piktorekt i Banksos eshte shume afer dhe ju jep mundesine te shijoni bukurine ne nje distance ne kembe. Zgjedhja perfekte per pushime skish.

Lehtesirat e hotelit:

 • Ajer i kondicionuar
 • 24-ore recepsion
 • Kasaforte
 •  Zyre e kembimit valutor
 • 4 ashensore
 • Dyqane
 •  Internet
 • Sherbim ne dhome
 • Lavanteri
 • Bicikleta me qera
 • Palester
 • Sherbim tranferte
 • Parking i sigurte
 • 24-ore security
 • Wi-fi
 • Kafshe ne hotel te lejuara por jo me te medha se 5 kg
 • Sherbim per tetraplegjike 
 • Lehtesirat e dhomes
 • Banjo
 • Dush
 • Vaske
 • Tharese floket
 • Telefon
 • TV
 • Mini frigorifer
 • Caj dhe kafe ne dhome
 • Ngrohje qendrore
 • Ngrohje individuale
 • Ballkon
 • Tarrace
 • Wi-fi
 • Sherbim zgjimi
 • Zgjedhje jasteke
 • Smoke detector
 Info te hotelit:
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Viti i rinovimit: 2011
 • Numri i kateve: 5
 • Numri i dhiomave ne total: 111
 • Kategoria e hotelit: 5 yje 
 • Cfare ka perreth
 • Qendra e qytetit: 1000 m
 • Autobus/ Stacion treni/ Metro: 3000 m
 • Fusha golfi: 7000 m
 • Pista e skive: 1200 m
Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial