Punta Cana, Republika Domenicane, 8 dite, 999€, All Inclusive

Punta Cana, Republika Domenicane duke nisur nga 999 euro/person

Kontaktoni me agjentet tane per datat e deshiruara.

Ne cmim perfshihet:
– Fluturimi me avion vajtje-ardhje nga Tirana
– Bagazhe te plota
– Transferta aeroport – hotel – aeroport
– Akomodimi ne hotel te zgjedhjes suaj për 7 nete qendrimi
– Koncepti All Inclusive (Mengjes, dreke, darke, pije alkoolike dhe jo-alkoolike pa limit)

Hotele te sugjeruara: (kontaktoni me agjentet tane per te te marre ofertat per keto hotele)
– Be Live Collection Resort 5*
– Grand Bahia Principe Turquesa 5*
– Natura Park Beach Eco Resort 5*
– Now Garden Punta Cana 5*
– Grand Bahia Principe Punta Cana 5*
– Club Hotel Riu Bambu All Inclusive 5*
– Alsol Luxury Village 5*
– Ocean Blue & Sand 5*
– Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames 5*
– Riu Republica – Adults Only 5*
– Catalonia Punta Cana 5*
– Bavaro Princess Resort Spa And Casino 5*
– Luxury Bahia Principe Esmeralda 5*
– Luxury Bahia Principe Ambar Blue 5*
– Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa Adults Only 5*
– Now Larimar Punta Cana 5*
– Barcelo Bavaro Beach Adults Only 5*

Nese deshironi hotele te tjera, i gjeni te gjitha ketu paraprakisht: www.udheto.al. Ne momentin e rezervimit, mund te shihni disa hotele qe ju pelqejne vete juve per t’i pasur pjese te paketes individuale, ne menyre qe te mbeteni edhe me te kenaqur nga pushimet tuaja.

Oferta eshte momentale. Per rezervim mjafton 50% e pageses si fillim, pjesa tjeter deri 10 dite para nisjes. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Punta Cana, ndaj nese deshironi variante te tjera hotelesh, ose nese preferoni ndonje hotel qe nuk eshte ne listen mesiper, mjafton te kontaktoni agjentet tane.

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial