Hotel Radika 5* – Mavrove

Special Offer nga 16 – 19 Shkurt

Akomodim ne Dhome dyshe superiore – 199 euro per person/ per 2 nete me mengjes dhe darke

Femijet 0 – 14.99 vjec akomoduar me prinderit jane pa pagese.
-Perdorim i Spa and Fitness Center me pishine te brendshme, jacuzzi, sauna,hamam dhe fitness.
-Muzike Live  te shtunen 17.02.2018.
-Shfaqje Artistike Cirku me 17.02 dhe 18.02
– Zona e argëtimit, sports bar (bilardo, pikado), pingpong, futboll në tavoline
– Pajisjet falas për skijim në oborin e Radika Resort
– Transporti falas ditor për në qendrën e skijimit “Zare Lazarevski”
– Late Check-Out ne ditën e nisjes, me pako falenderuese (muffin dhe shishe uji të vogel për rrugës)

****************************************************************************************************

Cmimet e hotel Radika: 

 • Dhome dyshe superiore – 49 euro per person/ per nate me mengjes
 • Suite – 59 euro per person / per nate me mengjes
 • Apartament & Duplex – 69 euro per person /per nate me mengjes

Femijet 0 – 3.99 vjec akomoduar me prinderit jane pa pagese.
Femijet 4 – 14.99 vjec akomoduar me prinderit paguajne 20 euro per femije /per nate
Personi i trete i rritur ne dhome paguan 35 euro per nate.

Perfshihen:

 • Akomodimi me mengjes
 • Pishine e brendshme,  jakuzzi
 • Perdorim i ambienteve SPA(Sauna,Pishina private)
 • Taksa
 • Futboll/tennis tavoline/bilardo
 • Kend lojrash per femijet
 • Televizor Digital IP/TV me 81 kanale
 • Parking
 • Wireless

Shtese per Vaktet:
Dreka– 19 Euro/person
Darka– 19 Euro/person

Shenim: Ne dhomat “superior” dhe “junior suit” mund te vendoset vetem 1 krevat ekstra, ndersa ne “apartament” mund te vendosen edhe 2 krevate ekstra.

Te dhenat per dhomat:
Dhoma superiore – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Junior Suite – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Apartamenti – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)
Apartament Presidencial – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial