Resort Arxhena 4* – Brod, Prizren

Periudha nga 10 Dhjetor – 15 Mars  (pervec festave te cilat kane paketa te vecanta)

40 Euro/dhoma dyshe per nate me mengjes
60 Euro/dhoma dyshe per nate me mengjes e darke
80 Euro/dhoma dyshe per nate me mengjes, dreke dhe darke

60 Euro/dhoma treshe per nate me mengjes
90 Euro/dhoma treshe per nate me mengjes e darke
120 Euro/dhoma treshe per nate me mengjes, dreke dhe darke

80 Euro/suita familjare per nate me mengjes
120 Euro/suita familjare per nate me mengjes e darke
160 Euro/suita familjare per nate me mengjes, dreke dhe darke
============================================
– Cmimet per femijet:
Femijet deri ne 5 vjec jane falas
Femijet 5-12 vjec gjysem cmimi
Femijet mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.

Ne cmim perfshihet perdorimi i Sauna, Palester, Banjo Turke, Bilardo, Ping Pong.
============================================

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial