Riu Kaya 5* – Belek

Belek

Riu Hotel Kaya – 5 yje është ndërtuar në vitin 1998 dhe rikonstruktuar në vitin 2005 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 937.000 m². Numri total i dhomave që disponon hoteli është 506 në total prej të cilave 278 dhoma standarte, prej te cilave 5 jane per paraplegjiket, 176 dhoma luksoze, prej te cilave 5 jane per paraplegjiket, 50 suite dhe 2 vila/suite mbreterore.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV satelitor
– Minibar
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë(me pagesë)
– Ballkon
– Vaskë&dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët ndërrohen 1 herë në 2 ditë dhe peshqirët ndërrohen përditë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 3 Restorante A La Carte (Italian, Turk dhe Aziatik)
– 4 Bar-e dhe 1 Snack Bar
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Rrëshkitëse
– Plazh
– Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzi dhe Qendër SPA
– Disko
– Librari
– Miniclub
– Volejboll në Plazh
– Fushë Tenisi
– Fushë Basketbolli
– Muzikë Live
– Dyqane
– Kujdestare për Fëmijë
– Bilardo
– Sallon Bukurie
– Parukeri
– Park Lojrash
– Ping Pong
– Lojë me Letra
– Lojë me Shigjeta
– Shkëmbim Valute
– Internet Kafe
– Amfiteatër
– Bilardo
– Hipizëm
– Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, Sporte Ujore, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike.
– Restorant A La Carte (Italian, Turk dhe Aziatik me rezervim)
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Jakuzi
– Volejboll në Plazh
– Kurse gatimi
– Kurse bellydancing
– Basketboll
– Tenis
– Muzikë Live
– Ping Pong
– Party në plazh
– Disko
– Lojë me letra
– Lojë me shigjeta
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë

Për fëmijët:
– Menu për Fëmijë
– Animacion
– Pishinë për Fëmijë
– Mini-club (04-06 vjec)
– Mini Disko
– Park Lojrash
– Kujdestarë për Fëmijë (me Pagesë)
– Lojra të ndryshme për moshën nga 07 deri në 09 Vjec

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 869 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 999 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 1069 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 1029 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial