Rome 3 dite, 229€

KUJDES: Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Kontaktoni me agjentet tane per t’ju gjetur oferten me te pershtatshme!

3 dite ne Rome duke filluar nga 229€

Datat e nisjes për 2 netë qëndrimi:

16 Shkurt  269 euro/person
23 Shkurt  239 euro/person
2 Mars 229 euro/person
9 Mars 229 euro/person
16 Mars 229 euro/person
23 Mars 255 euro/person

Per paketa 4 Ditore, ju lutem kontaktoni me agjentet tane per datat qe ju pershtaten me shume ne menyre qe te merrni oferten me te mire.

Në cmim përfshihet:
– Fluturimi direkt vajtje – ardhje nga Tirana me nga 8 kg cantë dore.
– Akomodimi në hotele si Rome Garden 3* apo 4 Fontane 3* në qendër të qytetit.
– Mëngjeset për të gjitha ditët.

Nese deshironi hotele te tjera, i gjeni te gjitha ketu paraprakisht: www.udheto.al. Ne momentin e rezervimit, mund te shihni disa hotele qe ju pelqejne vete juve per t’i pasur pjese te paketes individuale, ne menyre qe te mbeteni edhe me te kenaqur nga pushimet tuaja.

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat keto periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Rome. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

– Bileta e hyrjes ne Colosseum 29€/person
– Tur me guide vendase i Colosseum, Roman Forum & Ancient Rome 55€/person
– Vizite ne te gjitha atraksionet kryesore te qytetit 35€/person
– Tur me guide vendase i Muzeut te Vatikanit, Sistine Chapel & St. Peter’s 50€/person
– Tur 1 ditor per te vizituar rrenojat e Pompeii dhe Napoli 145€/person (transport + guide + dreke)

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial