Sani Beach Hotel & Spa 5* – Sani Halkidiki

Me pamje nga ujërat e kaltra të kepit të Sani-t, Sani Beach Hotel është i pajisur me një pishinë në formë lagune, një qendër spa dhe restorante me shije ndërkombëtare dhe kuzhinën greke.

Secila nga 394 dhomat ofron pamje mahnitëse të Egjeut apo kopshteve tërheqëse. Ato të gjitha vijnë me një tarracë private ose ballkon dhe banjo me dush. Në dhomë pajisjet përfshijë një TV të sheshtë, minibar dhe ajër te kondicionuar.

Poseidon Restorant propozon një eksperiencë emocionuese të kuzhinës për të gjithë familjen me bufe tematike çdo mbrëmje.Restorant Verande ofron një përvojë të një kuzhine të hapur e cila shërben një përzgjedhje të enëve greke dhe mesdhetare me pamje po aq befasuese mbi detin Egje.

Klientët kanë akses të lehtë për në plazhin Bousoulas me gjatësi 7 km i pajisur me pisha, plazh me ujëra të qarta që janë ideale për snorkelling. Plazhi është vleresuar me standardin Blue Flag nga BE dhe ka edhe ujë të cekët për fëmijët.

Aktivitetet:

– Fusha e tenisit, sauna, qëndra e tenisit, qëndra e Spa & Wellness, masazhet, shesh lojërash për fëmijë, bilardo, tenis në tavolinë, windsurf, kanoe, ngjitje në mal, çiklizëm, zhytje, hamam, pishinë e brendshme dhe e jashtme.

Koncepti : Half Board – Gjysëm Pensioni – Shërbehen Mëngjesi dhe Darka

Më Shume Detaje: Distancat :

– në plazh
– 11.5 km nga Nea Potidea
– 350m nga porti i Sanit me dyqane , bare, taverna dhe restorante
– 9km nga Nea Fokea
– 70 minuta nga Aeroporti i Selanikut

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 549 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 809 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 999 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 719 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial