Kairo & Sharm El Sheikh, 9 dite, 850€

Paketa Kairo + Sharm el Sheikh duke nisur nga 850€

Vizitoni Piramidat e Egjiptit dhe pushoni ne plazhet e mrekullueshme te Sharm el Sheikh ne nje udhetim te vetem. Kontaktoni me agjentet tane per datat qe ju jeni te interesuar.

Ne cmim perfshihet:
– Udhetimi me avion vajtje ardhje Tirane – Kairo – Sharm el Sheikh – Tirane
– 3 nete ne hotel Hilton Ramses 5* ne Kairo buze lumit Nil me mengjes dhe darke
– 5 nete ne Sultan House 5* ne Sharm El Sheikh all inclusive

Paketa Sharm el Sheikh duke nisur nga 790€
Nese interesoheni vetem per plazh ne Sharm el Sheikh:

Ne cmim perfshihet:
– Udhetimi me avion vajtje ardhje Tirane –  Sharm el Sheikh – Tirane
– 7 nete ne Cleopatra Luxury Resort 5* all inclusive

Nese deshironi hotele te tjera, i gjeni te gjitha ketu paraprakisht: www.udheto.al. Ne momentin e rezervimit, mund te shihni disa hotele qe ju pelqejne vete juve per t’i pasur pjese te paketes individuale, ne menyre qe te mbeteni edhe me te kenaqur nga pushimet tuaja.

SHENIM:
Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne Kairo dhe Sharm El Sheikh. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane. 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial