Kolashin, 3 ditë, €99 (fjetje ne Kolashin)

Datat e tjera te nisjeve:
► 
2, 9, 10, 14, 16 Shkurt

PROGRAMI:

Udhetim ne Kolashin me transport te organizuar

Nisja ne ora 07.00 te mengjesit, prane “Korpusit”, sheshi “Nene Tereza”. Kryerja e procedurave doganore. Mberritja ne Kolashin pas dreke. Akomodimi ne hotelet e meposhtme. Kthimi nga Kolashini, ora 15:30.

  • Hotel Cile 3*, 99 euro/ person me mengjes dhe me darke.
  • Hotel Four Points by Sheraton 4*, 129€/Person me mengjes e darke
  • Bianca Resort 5* – 180 €/Person me mengjes e darke

– Perdorimi i faciliteteve te hotelit.
– Transporti Tirane – Kolashine  – Tirane

Nuk perfshihet uji dhe pijet e tjera.

Femijet paguajne transportin 30 Euro + cmimet ne akomodimin ne hotel. Kliko ketu: Hotelet ne Kolashin

Per cmimet e hoteleve pa transport klikoni ketu: Hotelet ne Kolashin

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat 🙂

REZERVIMET NUK ANULLOHEN NESE NE KETO DATA NUK KA BOREDHE AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET E MOTIT.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial