Hotel Splendid Conference & Spa Resort 5* – Budva

 “ E vlefshme nga  01.02.2018 deri me 30.04.2018 “

Dhoma Standart – 116 euro/person nata me mengjes

Dhoma Standart – 141 euro/person nata me mengjes + darke

Taksa 1.5 euro per person per dite, 0.50  per Femijet 0 – 11.99 vjec dhe 1 euro per Femijet 12 – 17.99 vjec nuk eshte e perfshire ne cmim.

******************************************************************************************************

“ E vlefshme nga  05.01.2018 deri me 30.03.2018 “

Paketa Familjare  cmimi 308 € per 2 te rritur dhe 2 femije nen moshen 11.99 vjec.

 Paketa perfshin:

 • Akomodim ne dhome Superior me pamje nga mali per 2 nete qendrimi
 • Mengjesi dhe Darka e ofruar ne restorant La Bussola.
 • Embelsira te ofruara per femije ne diten e mberritjes ne hotel, gjithashtu qendrimi falas ne Klubin per femije.
 • Hoteli ofron animacione te organizuara per femije.
 • Masazh per fytyren (25 min.) ose Trajtim per pastrim te trupit (25 min.) per mamate dhe gjithashtu masazh te shpines apo qafes per babin.
 • Hoteli ofron 20 % zbritje ne te gjitha trajtimet Spa.
 • Klietet e hotelit mund te perdorin fasilitetet qe ofrohen si ato te :pishines se brendshme ,Sauna, Banjo me Avull me kristale te Swarovski , Zones Relax, Palestren .
 • Check out nga hoteli ofrohet deri me 18:00 ne baze disponibiliteti.

Shenim:

 • Cmimet jane te ofruara per minimum 2 nete qendrimi.
 • Transporti Individual.

“ E vlefshme nga 05.01.2018 deri me 30.03.2018 “

Paketa Romantike cmimi 288 € per 2 te rritur

 Paketa perfshin:

 • Akomodim ne dhome Superior me pamje nga deti per 2 nete qendrimi.
 • Mengjesi I ofruar ne restorant La Bussola.
 • Nje Darke eshte falas e ofruar ne restorantin Promenade (tipik Aziatik).
 • Shampanje dhe embelsira ofruar diten e mberritjes ne hote.
 • Trajtime Spa si ato te quajtura : Salve ose Terra ose Rausul per nje person.
 • Hoteli ofron 20 % zbritje ne te gjitha trajtimet Spa.
 • Klietet e hotelit mund te perdorin fasilitetet qe ofrohen si ato te :pishines se brendshme ,Sauna, Banjo me Avull me kristale te Swarovski , Zones Relax, Palestren .
 • Check out nga hoteli ofrohet deri me 18:00 ne baze disponibiliteti.

Shenim:

 • Cmimet jane te ofruara per minimum 2 nete qendrimi.
 • Transporti Individual.

Taksa 1.5 euro per person per dite dhe 1 euro per Femijet 2 – 11.99 vjec nuk eshte e perfshire ne cmim.

 

__________________________________________________________________________

 

 

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial