St. Ivan Rilski Spa & Apart 4*, Bansko

Per Cmimet  e St. Ivan Rilski Spa & Apart 4*  ose per hotele te tjera ne Bansko ju lutem na kontaktoni ne e-mail: turizem@kalemitravel.com ose me mesazh ne Facebook. 
Pershkrim i pergjithshem
Eleganca dhe stili kontemporan i ketij hoteli eshte shume i pershtatshem si vendodhje nga skite e mirenjohura ne Bansko, ngjitur ne Malin Pirin. Ihapur ne 2008 ne nje siperfaqe prej me shume se 16.000 m2, hoteli luksoz ka nje stil arkitektonik alpin me elemente te kultures bullgare duke perfshire keshtu edhe nje siperfaqe te madhe te ambjenteve SPA, gjithashtu dhe te tavernes tipike bullgare. Teleferiku i bores eshte 5 minuta larg me makine dhe qendra e Banskos eshte 15 minuta ne kembe. Pa dyshim nje zgjedhje e mire per pushime skish.
Lehtesirat e hotelit
 • 24-ore recepsion
 • Kasaforte (kosto shtese)
 • Ashensor
 • Supermarket
 • Oborr me park
 • Mbulim valesh telefoni ne gjithe hotelin
 • Internet me kabell
 • Sherbim ne dhome (Kosto shtese)
 • Lavanteri (Kosto shtese)
 • Sherbim mjekesor (Kosto shtese)
 • Palester
 • Wi-fi (Internet me vale)
 • Nuk lejohen kafshe me te vogla se poshte 5 kg
 • Nuk lejohen kafshe me te medha se 5 kg
Lehtesirat e dhomes
 • Banjo
 • Dush
 • Vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • TV
 • Internet akses
 • Minibar
 • Dysheme me moket
 • Ngrohje qendrore
 • Ngrohje e kontrolluar nga dhoma
 • Tarrace
 • Dhoma NO Smoking
Info te hotelit:
 • Viti i ndertimit: 2008
 • Numri i kateve (Ndertesa kryesore): 4
 • Numri total i dhomave: 94
 • Kategoria: 4 YJE
 • Linje hotelesh: FPI HOTELS
Cfare ka perreth:
 • Qendra e qytetit: 1500 m
 • Stacioni me i afert i metrose/ autobusit: 60000 m
 • Autobus/Stacion treni: 1500 m
 • Pistat e skive: 800 m
Dhomat:
Madhesia mesatare, te dekoruara me shije dhe te mobiluara. Banjot kane madhesi mesatare, te pajisura mire me cdo gje te nevojshme.
Vendodhja:
Shume e mire e pozicionuar, ideale per eksplorimin e qytetit.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial