Stamboll, 3 dite, 119€

Stamboll duke filluar nga 119€/Person.

KUJDES: Cmimet me poshte jane momentale dhe referenciale dhe rriten me shitjen e biletave. Ju sugjerojme te rezervoni sa me pare per te perfituar nga keto cmime. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten qe ju intereson. Cmimet me poshte jane per person dhe perfshijne avion + hotel 3* me mengjes.
 Nese deshironi udhetim me guide klikoni KETU!

Datat e nisjes për 3 ditë te plota qëndrimi (Nisja heret ne mengjes, kthimi ne darke vone):

5 Mars – 179 euro/person
7 Mars – 199 euro/person
12 Mars – 169 euro/person
19 Mars – 119 euro/person
23 Mars – 289 euro/person
26 Mars – 169 euro/person (3 nete)

Ne cmim perfshihet:
– Fluturimi direkt vajtje – ardhje me 10 kg cante dore nga Tirana.
– Akomodimi ne hotel Antik Istanbul 4* ne qender te qytetit, per 2 nete qendrimi.
– Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit.

Nese deshironi hotele te tjera, i gjeni te gjitha ketu paraprakisht: www.udheto.al. Ne momentin e rezervimit, mund te shihni disa hotele qe ju pelqejne vete juve per t’i pasur pjese te paketes individuale, ne menyre qe te mbeteni edhe me te kenaqur nga pushimet tuaja.

SHENIM
: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, edhe nese rezervoni 4 jave para, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kane periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne Stamboll. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre.

Nese deshironi paketa 4 Ditore, ju lutem kontaktoni me agjentet tane ne menyre qe te perfitoni nga cmimi me i mire per datat e deshiruara te udhetimit.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

  1. Vizite ne akuariumin e Stambollit, hurje ne kinema 5D dhe ndalese ne Aqua Florya Shopping Center
  2.  Rreth 2 ore SHOW duke ju marre nga hoteli dhe ju sjelle serisht per te shijuar mbremje tradicionale turke me dervishe
  3. Vizite ne te gjitha pikat kryesore te Stambollit planifikuar nga 1-2 dite

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial